počet produktů: 0
cena: 0,0 czk
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 9
celkem: 133944
Šilhánek Pavel, Mgr. - Silkcare - idatabaze.czZdravotnická technika - idatabaze.cz
nejprodávanější produkty
Rouška KN95 FFP2
66,7 czk
35 090,0 czk
nejnovější produkty
Ochranný štít
78,7 czk
1 121,3 czk
Rouška KN95 FFP2
66,7 czk

Silkcare

Vítejte na stránkách společnosti Silkcare

 

Představujeme Vám nabídku kvalitních produktů řady Silkwash (bidety pro domácí i profesionální použití) a Silkface (přístroje pro profesionální použití v kosmetických salonech). Školení ke kosmetickým přístrojům je zdarma ve Vašem salonu.

 

Doporučujeme: www.balirnyunima.cz

 

Nově nabízíme různé varianty kombinačních vah pro balení zboží, kontrolní váhy se záznamem.

 

 

 

 

 

Mechanické bidety Silkwash

Přinášíme na český trh vynikající doplněk na každou toaletu, který Vám zaručí vysoký komfort při osobní hygieně. Bidet Silkwash jednoduše připevníte na své stávající wc, není potřeba zvláštní místo jako v případě keramických bidetů. Zatímco v České Republice se jedná o novinku, v jiných zemích jako například v Japonsku, je takto řešené wc a bidet v jednom naprostou samozřejmostí ve většině domácností i hotelů a restaurací.

 

Kosmetické přístroje Silkface
Naším cílem není jen prodávat vysoce kvalitní přístrojové vybavení pro kosmetické salony, ale také poskytovat poradenství a servis. Proto každý přístroj předáváme osobně a provedeme zaškolení obsluhy. S nabízenými produkty máme několikaleté zkušenosti z našeho kosmetického salonu a proto jsme schopni Vám poradit se všemi otázkami, souvisejícími s užitím přístrojů v kosmetické praxi.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).